Pedagógus Fórum Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szent Bernát Pestimrei Kisállat Ambulancia Egyéni Vállalkozás, Budapest
13 évvel ezelőtt
Profi csapat, mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól felkészült orvosok! Bravó Tamás doki, csak így tovább!
Vélemény a következő cégről: Szent Bernát Pestimrei Kisállat Ambulancia Egyéni Vállalkozás, Budapest
13 évvel ezelőtt
Nagyon színvonalas állatorvosi szolgáltatás, kedves állatorvos szakemberekkel! Csak ajánlani tudom mindenkinek a Szent Bernát állatorvosi rendelő szolgáltatását! Külön köszönet Zöldi Tamás doktor Úrnak a sikeres műtétért!
Pedagógus Fórum