pepe071 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dhl Express Magyarország Kft. Központi Iroda, Budapest
17 évvel ezelőtt
Nagy csalódás ez a cég,első és utolsó hogy szállítatok velük 21.-ke óta nem érkezet meg a küldemény a t-mobiltól.Hazudoznak folyamatossan.Ma már 30.-ka van. HOL A TELCSIM??????????