Pincsák Beáta Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: FÁMA Futárszolgálat, Vecsés
15 október 2025
Ha tehetném egy nagy 0 pontot adnék!Vártam a csomagot közben a futár hiba kóddal vevő elutasította a csomagot cimmel a tudtomon kívül elutasította a csomagom egy hülye dumával vágta ki magát,hogy én felhívtam és csúnyán elküldtem, holott nem is telefonáltam,majd rá egy nappal hiv és még ő van felháborodva meg hogy miért nem hivom fel mert ő egész nap ráér,igy tett a telefonba!. 2 percre rá hívott az ügyfélszolgálatuk megbeszéltük visszaforditja a csomagot és majd hozza ,na úgy hozta hogy vissza küldte a feladónak, mert hogy nem vette át senki nem volt itthon senki,holott egész héten itthon vagyok és vártam is!De se email,se telefon értesítő nem is jött,szállitás nélkül vissza küldi a feladónak,és a telefonba még ő háborog,vicc az egész fáma,aki teheti kerülje ezt a céget,akinek meg bevált örüljön hogy soha nem járt igy!!