ptustus Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szabó Imre Fodrász & Kozmetika Szalon, Budapest
19 évvel ezelőtt
Roppant lassan, roppant csúnyára és roppant drágán festették be a hajam. (Egy árnyalattal világosabb melírt kértem a sötétbarna hajamba, hogy összességében kicsit világosodjon, mire zöldes-sárga rikító csíkokat kaptam, több mint három óra alatt)
Töltsön fel képet :D