Rémiás Attila Adatlapja
| Vélemények | 3 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Tényleg csak 3 hónapra vesznek fel embereket?
A fizetés tényleg igy van,hogy alig akarnak fizetni?
Az étkezésit hogy vonhatják meg,ha táppénzen vagy hisz az akkor is jár,ha azon vagy?
Műszakok közül melyk a legjobb?
A szalag munkán kivüli munkák azok is rabszolga munkák?
Mennyire jön ki a nettó pénz ha nem túlórázol semmennyit sem?
A beültető gépkezelő nagyon gáz vagy nem?
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Elmegy bár lehetne jobb is
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Helo!Aki tud segitsen,12 órát kilehet birni,a fizetés mennyire jön ki amit kézhez kapsz tulóra nélkül, és túlórával?Szünet hogy van?Étkeezés hogy van megoldva,utazást teljesen állják,a beültető gépkezelő az jó munka,köszi aki sgit!!!