.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Rémiás Attila Adatlapja

Vélemények 3

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Tényleg csak 3 hónapra vesznek fel embereket? A fizetés tényleg igy van,hogy alig akarnak fizetni? Az étkezésit hogy vonhatják meg,ha táppénzen vagy hisz az akkor is jár,ha azon vagy? Műszakok közül melyk a legjobb? A szalag munkán kivüli munkák azok is rabszolga munkák? Mennyire jön ki a nettó pénz ha nem túlórázol semmennyit sem? A beültető gépkezelő nagyon gáz vagy nem?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Elmegy bár lehetne jobb is
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Helo!Aki tud segitsen,12 órát kilehet birni,a fizetés mennyire jön ki amit kézhez kapsz tulóra nélkül, és túlórával?Szünet hogy van?Étkeezés hogy van megoldva,utazást teljesen állják,a beültető gépkezelő az jó munka,köszi aki sgit!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
További vélemények