R. Ildi Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Já-Zi-No Kertészeti áruda, Bóly
31 május 2025
Másodszor (2025.05.30.) jártunk ebbe a csodálatos oázisban és vásároltunk muskátlikat. Végtelenül kedves, segítőkész kiszolgálást tapasztaltunk, rengeteg gyönyörűséges virágot láttunk. Bár az erkélyünkön már igen kevés hely van, de biztosan nem jövünk el üres kézzel a jövőben sem. R. Ildi Pécs.