.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

r.henike89 Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Sziasztok!Én tegnap voltam toborzáson, fel is vettek misőségellenőrnek és jövőhéten kezdek.Szeretnék lehetőleg a legtöbbet megtudni hogy milyenek a körülmények,tényleges kifizetés és juttatás,a bérlet visszatérítés,ellátandó feladatok,stb! És még egy kérdés én kérhetem hogy melyik műszakba kerüljek,mert már ezt is hallottam! És egy kis egyéni vélemény:Nekem nagyon fontos a munka,mert az egyedülálló édesanyámnak én segítek be aki 3 kiskorú gyermeket nevel,úgylátom hogy itt inkább negatív vélemények sorakoznak,de akinek muszály valami pénzkereseti lehetőség után kajtatni ami legális,az örül ha itt borsodban munkát kap! Én lassan 4 éve minden lehetőséget megragadok hiába tanultam,most 21 leszek volt mikor egy diszkóban este 6tól 8-ig talpon kellett lenni és kiszúrták a szemem 3000ftal!Igaz hogy a toborzás kissé hosszúra sikeredett és tényleg csak rosszat hallottam a Jabilról,mégis mikor megtudtam hogy sikerült és mehetek dolgozni majd el repültem örömömben.(nem vagyok egyáltalán naiv)MIndenért meg kell dolgozni az biztos,és ha valamit is akarok segiteni a családomnak akkor muszály,pedig megtehettem volna hogy egy fősulin ülök és várom hogy eltartsanak,de nem ilyen fából faragtak!Szerintem ez az emberi kitartáson , és célok kitűzésén is sok minden múlik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Sziasztok!Én egy kéréssel fordulnék hozzátok!Én egy 21 éves miskolci lány vagyok,érettségivel és szeretnék a Jabil-ban dolgozni mert valahol kell.Sajnos most a környéken nem lesz toborzás és nem tudom hogy lehet-e valahogy közvetlenül jelenkezni valamilyen pozícióra!A segítségeteket köszönöm!Üdv.:Heni
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése