Reinholcz Tamás Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Áti Depo Közraktározási Zrt. Budapest, Budapest
17 évvel ezelőtt
Nagyon sok jót halottam a cég -ről. És érdeklődni szeretnék hogy keresnek e új munkatársat?
Mert családi okok miatt sajnos munkát kell találnom és eddig nem nagyon jártam sikerrel.!Kérem önöket ha esetleg tudnak nekem segíteni erre az e-mail címre írjanak vissza: [email protected]
Köszönettel:Reinholcz Tamás