relisisi Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Országos Rendőr-főkapitányság, Budapest
16 évvel ezelőtt
Tisztelettel..... várok válasz az Országos rendörkapitányságtól vagy Budapest rendörkapitányságtól vagy XIII-ker rendörkapitányságtól....és kérem vegyenek figylembe ,eltünés-nem bűncselekmény,de esetleg megelőzhető vagy feldrithető bűncselekmény elkövetése és egy ember élete ertékesebb .
Sajnos senki nem válaszol ,pedig vannak fontos informaciók,levelek és azokat szeretnem továbbitani is. KEREM......EGY VISSZAIGAZOLÁS HOGY A LEVELEIM ÉRKEZTEK ! tisztelettel köszönöm