.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

reward007 Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

A jabilban dolgoztam 3 hetet ami rémálom vol! Senkinem nem ajánlom! Felvételi ugy zajlott hogy volt egy felvételi elbeszélgetés kb 1 fél délelött 50-vagy több emberkével és ugy mondták meg kit vesznek fel kit nem mint a kutyákna! Akiket nem vettek fel azt egy névsoron felolvatak és fel áltatták majd a kedves hölgy ennyit mondtott a szerencsétlen embereknek: Uraim , hölgyeim elmehetnek! Azért eléggé durva majd amikor wc re akartam menni mérte telefonnal a sereg hajtó hogy ugyan hányperc alatt végzek miután közölte velem hogy a nagy dolgokat 5 percen belül kell intézni..Tiszta lol volt. 360 forintos órabérért hülyitik az embert majd a kedves emberek a 3 hónap végére már 420 forintos órabért adnak...szval a lényeg ez 3 műszakban 90 keres az ember kb 2 szombat túlórával. Most meg a szakmámban 800 forintos órabérrel 120 keresek túlóra nélkül... Amugy a multik nagyon nem a toleranciáról híresek. Felvesznek utána meg elküldik a népet 2-3 hónap után. A haveromákat elküldték 4 hónap után a további 1300 emberrel (ráadásul Szombathelyi telephelyröl van szó, nem is borsod megyéről) Nekem a Jabilról csak egy vélemyénem van: elmondhatom hogy voltam egy bunkó helyen ahol az embert még számba sem vették, mert a fönök még köszönni is elfejtett amikor az utcán civilben Hangosan ráköszöntem. de ez a többi Jabil fönökre is vonatkozó volt. Komolyan nem ajánlom senkinek sem!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szia én most kezdek tényleg igaz hogy olyanok ott a munkáltatók mint az őrült? én kérdeztem nekem azt mondták légkondicionált a helység ahol dolgoznak az emberek abban igaza van a hozásszólóknak hogy székeket kellene adni a munkásoknak akik ott dolgoznak sokan panaszkodnak hogy fárasztó 12 órát állni ezen változtatni csak úgy lehetne ha a jabil összdolgozói összefognának max. egy sztrájk és szerintem úgy adnának széket mindenkinek mint a kis angyal mert 7000 ember szava 10emberéhez sok lenne 7000 embernek csak nem mondanának fel vagy csak nem rúgnák ki!!mi a vélemény??

Szia ez mondjuk igaz hogy civilbe nem ismerik meg az embert ha találkozol vele -Annak vaj van a fején bent meg igen kozlékenyen akarnak a másikal beszélgetni ugyan miért. Nagya hallgatás és a cenzúra na meg a retorzió.