roberto33 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
sajnos csak a negativ hozzászoloknak tudok igazat adni! :(( mi is ot voltunk a feleségemel mikor az a hölgy volt ott kinek a barátnöjét nem engetékbe ! sajnos a nejem is látta a véres nadrágos hölgyet!!! és mesélt is rola !! engem sem engetekbe az nap pedig mi is egyeztetünk a hr-es hölgyel hogy egyszere szeretnénk meni ö azt mondta hogy mehetünk de sajnos én se jutotam tovább aportánál ennek eredménye az volt hogy 3-orát várttam a páromra! a nejem sikeresen vizsgázot 68 pontbol 66 elért ez volt az elmélet de még lesz gyakorlat 3-nap tehát amit sajáteröböl kell utazgatni az a legg jobb esetbe is 7-nap nos mindenki maga döntiel hogy kinek mi és menyit érmeg!az biztos hogy aki jo helyre teszibe a fenekét annak jo de aki nem szerelö, stb azoknak sanyaru asorsuk és az utolso mondat miért engedjük hogy ez igy legyen talán azért mert a kényszer mdndennél nagyob UR mint hozzánk hasol több családnál is !:((( az olyan egyszerü és sokat türö munkás embereknek kivánok nagyon békés és nyugodalmas karácsonyi ünnepeket és boldog uj évet !!!!