Sásdi Edina Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Puskás Játéknagyker Puskás Tibor, Szeged
15 évvel ezelőtt
A Molto bébitaxi sehol nem volt,de de. a postaládánkban már találtunk egy számlát róla!Pár órával később megörültünk,mert csengetett a futár,meghozta a járgányt.Az örömünk hamar dugába dőlt,mikor kibontottuk és megláttuk hogy egy agyonhasznált,ütött kopott,karcolt,mocskos,lestrapált bébitaxit találtunk a szakadt agyon ragasztgatott dobozban!!!Ráadásul nem is az a típus amit mi rendeltünk,hanem egy jóval régebbi típus!Ez már csak hab a tortán!Ez szerintünk már FELHÁBORÍTÓ!!Két hetet vártunk a picivel,aki csalódott!!Reméljük hogy más nem jár így,mindenkinek csak ajánlani tudjuk,hogy kerüljék el ezt az oldalt,mert megbízhatatlanok.Más címről jött a számla is,és máshonnan a taxi is...valahonnan "búcsúból"..itt már nagyon nagyon kevés a bocsánat elnézést kérés..talán utána kellene járni hogy ki vétett,és ki használta....na és persze ki volt az épkézláb b..,aki ezt képes volt becsomagolni és elküldeni...Én minden esetre kívánom neki hogy legalább a keze törjön el,amivel csomagolta..és az ő gyermekei ilyent kapjanak karácsonyra!!Szégyelje a ....!!!!!Köszönettel!!!SÁSDI EDINA
Vélemény a következő cégről: Puskás Játéknagyker Puskás Tibor, Szeged
15 évvel ezelőtt
Csütörtökön rendeltünk egy bébitaxit,a házhozszállítás 2-5 munkanap..még fel is hívtunk egy illetékest,akitől emailt kaptunk,hogy úton lesz a taxi. Csütörtök/legkésőbb Péntek meg kellett volna kapnunk a járgányt.A picivel itthon vártunk,de nem történt semmi.Péntek du.telefonáltunk,mire kiderült hogy a futár a mi csomagunkat bizony ott hagyta.Megértő voltam...persze ígéretet kaptam,hogy a taxi Hétfőre itt lesz!Hétfő du.telefonáltam ismét,mert már tűkön ültem..a kérdésemre,hogy a futár ide ér e aznap..azt a válasz kaptam...még jöhet..!Ide sajnos nem ért..A hívásomkor az illetékes azt is mondta,hogy Keddi nap de. felhív..hogy ,mégis mi történik lassan a két hetes rendelésem után...ezt a hívást még mindíg várom,ahogy a taxit is..Sajnos azt tapasztalom,hogy valaki nagyon fejetlenül végzi a munkályát..A mai napot megvárom..és ha nem történik semmi,visszamondom a rendelést,mivel ez már már felháborító..és úgy gondolom joggal..Remélhetőleg a hozzászólásomat nem fogják törölni a véleményezők listájáról..hiszen ez is egy "eset" Köszönettel:Sásdi Edina