Sütő Kata Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: OLIV Divatstúdió - Kecskeméti üzlete, Kecskemét
4 évvel ezelőtt
Csodálatos üzlet, nagyon szép ruhákkal és rendkívül kedves, nagy szakértelemmel bíró Tulajdonos és Eladó Hölgyekkel. Élmény volt a vásárlás a kecskeméti Oliv Divatstúdióban. Köszönettel, Sütő Kata