Sasa9 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Na össze lettem zavarva! Nekem nagynéném minőségelenőr ott és neki nagyon bejött! Azt mondja h csak ül a cpu előtt és figyeli a munkát! Én kereskedőnek tanulok de otthagyom mert egy rakás kaki az egész gyakszin nem kapok semmit és lehajtanak, 8 órára 1 szünet jár!Nem hiszem h ennél rosszab lenne! Vélemény?
Attól függ hogy a df-be vagy az smt-n van az ember:)