.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Sasa9 Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
??

16 évvel ezelőtt

Na össze lettem zavarva! Nekem nagynéném minőségelenőr ott és neki nagyon bejött! Azt mondja h csak ül a cpu előtt és figyeli a munkát! Én kereskedőnek tanulok de otthagyom mert egy rakás kaki az egész gyakszin nem kapok semmit és lehajtanak, 8 órára 1 szünet jár!Nem hiszem h ennél rosszab lenne! Vélemény?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Attól függ hogy a df-be vagy az smt-n van az ember:)