.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Sebők Franciska Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: MVM Émász, Ózd

9 évvel ezelőtt

Felháborìtónak tartom az ózdi ügyfélfogadás nyitvatartását, valamint az egész helyiséget, ahol az ügyintézés zajlik. Hogy engedheti meg magának egy ilyen nagy szolgáltató, hogy megalázó és idegőrlő körülmények közt szolgálja ki ügyfeleit. Hány ember reklamációja kell még ahhoz, hogy valamit változzon ez a tarthatatlan állapot?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Sziasztok! Én Soprni vagyok félig.A párommal vásároltunk egy Ingatlant és szerettük volna elintezni az ilyenkor szokásos formátumokat. Szépen és kulturáltan mondtam az ugyintezonek hogy miért is vagyunk itt. Flegma és lekezelő stílusban állt hozzánk. Kíkértem magamnak ezt a stilusos viselkedest és hozzallast. Meg neki állt följebb. Ezek le nézzik az Emberek et es ideg állapotban vannak.Ha nem bírják a Stresszt és nem tudjak normálisan el végezni a munkájukat keressenek másik állást. Ami ott megy szégyen. Persze vannak normális ügyintezok is ,de az sajnos kevés Üdvözlettel. Attila. Sopronból.