ShadowWolf Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Üdv mindenki.
Jómagam a holnapi napon fogok kezdeni. Tesztírás aztán gondolom megyünk befelé a RIM-re. Hibakereső operátorként fogok dolgozni (debug), és kíváncsi leszek hogy milyenek ott a körülmények és hogy konkrétan mi lesz a feladat köröm mivel egyik tréning videón sem mutatták be a debug részleget. Ha valaki eeről még a mai napon tudna valamit mondani azt megköszönném.