soma53 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Harmadik Forrás COOP 126.SZ. FORRÁS, Kőszeg
14 évvel ezelőtt
Kőszegen a forrás Coopban leértékelték a banánt, becsomagolták, ötösével bezacskózták.
3 ehető, 2 rothadt.
Mikor kértem, hogy szedjük ki az ehetőt, azt mondták: nem lehet a központ így engedi csak eladni.
Otthagytam, másnap kidobták.
Ez miért jó nekik?