Stefán Sándorné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Bajnok Cukrászati és Kereskedelmi Kft., Ózd
9 évvel ezelőtt
Nagyon finom tortákat rendeltem már tőlük ,nagyon sokszor, annyi hiányosságuk van,hogy nincsen sehol feltüntetve a kínálatuk,pedig meg könnyítené a rendelést.
Stefán Sándorné