.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Székelyhídi Béla Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

15 évvel ezelőtt

Tisztelt Magyar Posta Zrt.! Múlt hét szerdán Nagykanizsán feladott levélküldeményt a mai napi sem kaptam meg (Budapesten, a XV.kerületben) Egyszerű küldeményről van szó, nem ajánlott. Viszont a feladó fizetett a küldeményért és fontos dologról van szó. Van Magyar Postának felelőssége ??? Székelyhídi Béla [email protected] 2011.04.14. 10:15
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése