Székelyhídi Béla Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
15 évvel ezelőtt
Tisztelt Magyar Posta Zrt.!
Múlt hét szerdán Nagykanizsán feladott levélküldeményt a mai napi sem kaptam meg (Budapesten, a XV.kerületben) Egyszerű küldeményről van szó, nem ajánlott. Viszont a feladó fizetett a küldeményért és fontos dologról van szó. Van Magyar Postának felelőssége ???
Székelyhídi Béla
[email protected]
2011.04.14. 10:15