Szabó Balazs Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Meló - Diák Nyíregyháza, Nyíregyháza
17 évvel ezelőtt
Helló! Senkinek nem ajánlom a Meló Diákot!!!
Átvernek mindenkit, nekünk 8000Ft-al kevesebbet utaltak ebben a hónapban fizetésnek, mint amennyit kellett volna. A maradékot nem is fogják...Szégyen az a hely.
(én most a nyíregyházi részéről beszélek, a többit nem tudom milyen)
Az a 2 nő is, aki ott dolgozik pf....Semmi értelmeset nem mondanak, mindent el kell nekik mondani 3szor, mire felfogják. Aki nem akarja, hogy át legyen verve, az kerülje el jó messze ezt a szövetkezetet!