.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Szabó Balazs Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Meló - Diák Nyíregyháza, Nyíregyháza

17 évvel ezelőtt

Helló! Senkinek nem ajánlom a Meló Diákot!!! Átvernek mindenkit, nekünk 8000Ft-al kevesebbet utaltak ebben a hónapban fizetésnek, mint amennyit kellett volna. A maradékot nem is fogják...Szégyen az a hely. (én most a nyíregyházi részéről beszélek, a többit nem tudom milyen) Az a 2 nő is, aki ott dolgozik pf....Semmi értelmeset nem mondanak, mindent el kell nekik mondani 3szor, mire felfogják. Aki nem akarja, hogy át legyen verve, az kerülje el jó messze ezt a szövetkezetet!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése