.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Szabó lajos 55 Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

16 évvel ezelőtt

Én is a postánál dolgozom de a tegnapi napon orvoshoz kellet mennem ahol közölték hogy nincs jogfolytonosságom mire nagy nehezen azért csak adtak beutalót és megvizsgáltak.Nem hiszem el hogy egy állami cég ezt megmeri csinálni mind az mellet hogy 90-000 bruttóval kiszúrják az emberszemét.A feladatok nincsenek határhoz kötve csak raknak hozzá és megszakadhatsz de a béred az marad a béka hátsó felénél.Gépkocsi vezető pótlékot nem ismerik azonkívül a meghatározott km után sem kapnak az emberek jutalékot.Hát ennyit a postáról és a gazdájáról!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése