szabó mónika Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Gilan Trading Termelő És Kereskedelmi Kft., Páty
15 évvel ezelőtt
Tisztelt Gilan Kft.
Tegnap 2011.08.18-án a Dunaharaszti Tescoban vásároltam 3 csomag kaifa diákcsemegét. Egész családom imádja ezt, és a többi aszalt gyümölcsöket is.
Sajnálatos módon amikor kinyitottuk a zacskót, mindháromban avas mogyorókat találtunk.
A szav. ideje: 2011.12.27.
kód: L 12615.
Szeretném ha ezt megvizsgálnák, miért is fordult ez elő, mert továbbra is szeretnék az Önök vásárlója lenni.
Köszönettel
Szabó Mónika