Szabó Norbert Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Klapka Állategészségügyi Központ, Budakeszi
4 évvel ezelőtt
Csak a pénzről szól. Pofátlanul magas díjakkal dolgoznak, amivel nem lenne baj, ha a szolgáltatás minősége is arányosan jobb lenne.
Gazdi nem mehet be kedvencével például.
Tolják rád hogy vedd meg ezt meg ezt, mert az kell neked!
Nem ajánlom senkinek őket!