Szabó-Sild Ágnes Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest
17 évvel ezelőtt
Én nagyon úgy látom, hogy itt kozmetikázzák a véleményeket, és ha netalántán rosszat írsz, hiába őszintét, cenzúrázzák. Szánalmas. Ez a tipikus falazzunk a modortalan üzletvezetőknek, eladóknak, mert nem könnyebb megmondani nekik, hogy vagy normálisan, vagy sehogy ????????
Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest
17 évvel ezelőtt
Szia, és Mindenki! Szolnoki vagyok és szívemből szóltál, hidd el, kerüli mindenki azt a csajt, megkérdezzük előre, mikor nincs és akkor vásárolunk. De az elégedettségben is egyetértek veled, szuper az üzlet. Minden jót nektek!