Szafián Pál Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Boxer Jumper Ducato Alkatrész Üzlet, Pécel
14 évvel ezelőtt
Vásároltam egy használt 2.2 hdi Peugeot motorblokkot. A telefonos egyeztetésben egy tesztautó kevés kilométeres használt motorblokkjáról beszéltünk és egyeztünk meg. Amikor a motorblokk leérkezett hozzánk észleltük hogy egy felújított motorblokkot kaptunk amivel önmagában nem lenne probléma ha működne. 11-12-12-11 kompresszió van a motorba. Kifogásolták a hengerfejet amit felújítattam de a mesterek szerint nem kellet volna. Amikor a felújított hengerfejet visszaszereltük ugyanannyi volt a kompresszió. A motorbox felelőség vállalásával nem vagyok elégedett 2 hónapja áll az autóm lassan 1 millió forint a költségem. A motorblokkot úgy kaptuk meg hogy a régit le kellet adnom szerintem ezeket a blokkokat újítgatják fel mivel az a motorblokk amit vásároltunk hüvelyezett. ÉN NEM EZT BESZÉLTEM MEG VELÜK. remélem megoldódik ez a helyzet és kártalanítanak. Mindenkinek ajánlom hogy legyen körültekintő köszönöm.