Szemánné horváth Mária Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Én is szeretnék a Jabilban dolgozni!de sajnos későnn tudtam meg a nyiregyházi toborzo napot.Ha valaki tud valamit irjon.Előre is köszönöm.