Szilvia Ábri Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Oroszlány 1 posta, Oroszlány
7 évvel ezelőtt
Semmi jót nem tudok mondani az elmúlt pár hónapban nem meg bízhatóak és le kezelőek 👏
Tisztelet a kivételnek
El képzelni nem tudom hogy mit tesznek a csomagokkal 5 csomagom nincs meg már egy hónapja soha többet nem rendelek így hogy a posta szállítja
Szilvia Ábri