Szilvia Csendes Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Hotel Zugló, Budapest
7 évvel ezelőtt
SENKINEK NEM AJÁNLOM HOGY EBBEN A SZÁLLODÁBAN FOGLALJON!!!!!!! Teljesen megbízhatatlan, nem korrekt .... Szilveszterre foglaltam még nyáron 4 nap 3 éjszakát. Vissza is igazolták, hogy rendben. Utazás előtt egy nappal hívtak, hogy nem tudnak fogadni, mert kilyukadt a kazán, és mindenkit le kellett mondani. Gyanús volt, ezért az utazás napján párom felhívta őket, hogy van e szabad szoba. Először lecsapkodták a telefont, majd közölték, hogy teljes kapacitással működnek, telt ház van náluk, nincs szabad szobájuk. Az utazásközvetítő cégnek se tudtak magyarázatot adni. Először műszaki hibára hivatkoztak, majd telt házat emlegettek, végül azt mondták nekik, hogy két nagyobb csoport jött, és azért nem tudnak bennünket fogadni. Sem kártérítést, de még egy elnézést sem kaptunk tőlük. Még egyszer is figyelmeztetek mindenkit, hogy gondolják meg, hogy hol foglalnak szállást, nehogy ebbe a hibába essenek.
Szilvia Csendes