Szokolai László Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt., Debrecen
15 évvel ezelőtt
Mikor kapok választ a véleményemre,kérésemre?
Vélemény a következő cégről: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt., Debrecen
15 évvel ezelőtt
Miért fizetek25000 Ft-ot ha fogyasztás csak 14000 Ft.Nem kérek előremérő órát inkább részletfizetést mert segélyen vagyok amely 28500 Ft és ebből hogy fizessek 25000Ft feleségem csak családipótlékot kap a 3 gyermekre,pedig lakástámogatás is van a számlán csak meg se látszik rajta,nem csökken inkább növekszik a számla.