Tímea Szalmásné Nagy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Poncsák Cukrászda, Kisvárda
4 évvel ezelőtt
A legfinomabb szülinapi tortáinkat 25 éve innen vesszük! Fagyit sem találunk finomabbat máshol! MINDIG udvarias a kiszolgálás! Soha nem volt még rossz tapasztalatom. Csak ajánlani tudom! :)