Török Ilona Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Budapesti Temetkezési Intézet Zrt. Tamás Utcai Temető, Budapest
3 évvel ezelőtt
Tisztelt Tamás utcai Temető Munkatársai!
Ez év október 29-én, vasárnap jártunk szeretteink sírjainál három temetőben, közöttük a 3. kerület, Tamás utcai temetőben.
Szeretnénk köszönetet mondani a Tamás utcai temető minden egyes munkatársának.
Még egy ilyen szép, rendezett temetővel ritkán találkozunk. Tisztaság, rendezettség, fák, bokrok nincsenek elburjánozva, falevelek össze szedve. A temető munkatársai kukákkal jártak körbe, a szemeteseket folyamatosan űrítették. Az iroda nyitva volt, egy kedves hölgy kérdéseinkre készségesen, azonnal pontos válaszokat adott, segített mindenben eligazodnunk.
Még egyszer köszönöt Tamás utcai temető munkatársainak :)
Üdvözlettel: Török Ilona