Tünde Éva Gáll Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Korom-Vellás Zsuzsanna FOGORVOS, Szeged
9 évvel ezelőtt
Egy tündéri, profi fogorvos. Figyelmes, kedves, és megnyugtató. Nekem nagyon fontos volt, hogy már elsőre meg legyen a "kémia", mert nagyon félek a fogorvosnál. Korom-Vellás doktornőnél egy cseppet sem! Tömni kellett 2 fogamat, meg se éreztem. Már-már imádtam az egész procedúrát. :) Szívből ajánlom, ha nem csak a profizmus számít, de az emberi, pozitív hozzáállás is!
Tünde Éva Gáll