Tüske Éva Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Brendon Babaáruház, BUDAPEST
17 évvel ezelőtt
Nekem egy ismerösöm szolt az áruházrol.Bementem ,gondoltam körül nézek.És amit láttam nagyon tetszett.Rengeteg áru választék,ruha,textilek,babkocsi,babaápolási kellékek stb.Nagyon szép maga a környezet is és a termékek is.Szeretek ide járni mikor megtehetem,mivel kislányomnak a legjobb minöséget keresem és itt megtaláltam.
Vélemény a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo, Törökbálint
17 évvel ezelőtt
A dm egy nagyon szupi hely.Sok uj és hasznos terméket forgslmsz.Az eladók kedvesek és segitökészek.Szerintem a drogériák közül a leg vevö centrikusabb.Bár az áraik lehetnének kicsit olcsobbak,de a legtöbb termék megéri az árát.