Takács Rita Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Bükkszentkereszt postapartner, Bükkszentkereszt
5 évvel ezelőtt
Sziasztok ! Ez a posta és a benne dolgozó emberek egyik alkalommal ami történetesen egy jeles alkalom volt egy esküvő 2021 07.09. én és az ifjú párnak mivel történésen én is postai dolgozó vagyok így én kézbesítettem egy csomagot az ifjú párnak és ok ebbe nagyon sokat segítettek hogy minden oké legyen külön köszönet a főnökasszonynak és a helyettésének és a többi ott dolgozó kollégákaknak hálás köszönet mindenkinek és mindenért . puszika vigyázzatok magatokra kitartás . Köszönöm.
Takács Rita