Takács Sára Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Székely László. Épitőipari Vállalkozó, Bajna
8 évvel ezelőtt
Igénytelen, trehány munka. Lakás beltéri festési munkálataira szerződtünk. Ehhez képest az előzetesen megbeszélt munkafázisok (glettelés, csiszolás, többrétegű festés, szennyeződésnek erősebben kitett felületetek (konyha) lemosható festékkel kezelése) csak részben teljesült: a falak csiszolását kihagyták, glettelést csak egy kis felületen végeztek. Az egész lakást egy rétegben kenték át, az előző kosz átüt, a falakon korábban nem levő kitüremkedések jelentkeztek, a korábban beázott terület javítása ronda. A falon láthatóak az ecsetvonások, a kapcsolók körül körbemázolás, festékmegfolyások, a nappali falszínének és a plafon színének találkozása egyenetlen. A szerződés tartalmazott takarítást is, ehhez képest iszonyatos koszt hagytak, minden ami nem falfelület össze van kenve (szekrények, ablaküveg, padló). Takács Sára, Budapest