taki76 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
sziasztok én majd 3 honapja vagyok a cégnél és az a kérdésem menyi esélyem van arra hogy meghoszabitsanak nem hiányoztam nincsen fegyelmim (még szabin sem voltam) a szünetek idöpontját percröl percre betartom köszi a válaszokat