Tamás Müller Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: FÁMA Futárszolgálat, Vecsés
11 február 2025
Legalja! A futár nem vitte a megadott pontos címre a csomagot, mert értekezlet miatt nem vettük fel a telefont. Még neki állt feljebb! Az a dolga, hogy odavigye a címre, és leszállítsa, nem pedig telefonálgasson. Céghez kellett a csomag, ahol mindig van irodai szolgálat. Kézbesítési idő, meg egy vicc! reggel 9-től délután 3-ig... Kerülje mindenki!
Bekka
Pontosan és ráadàsul igazi paraszt a futár is