.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Tamás Müller Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: FÁMA Futárszolgálat, Vecsés

11 február 2025

Legalja! A futár nem vitte a megadott pontos címre a csomagot, mert értekezlet miatt nem vettük fel a telefont. Még neki állt feljebb! Az a dolga, hogy odavigye a címre, és leszállítsa, nem pedig telefonálgasson. Céghez kellett a csomag, ahol mindig van irodai szolgálat. Kézbesítési idő, meg egy vicc! reggel 9-től délután 3-ig... Kerülje mindenki!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pontosan és ráadàsul igazi paraszt a futár is

Ugyanezt csinálták velünk is. Ez egy hulladák szolgáltatás.