Tamás Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Domján Pince Étterem, Kerekegyháza
6 évvel ezelőtt
Nagyon finomak az ételek. Nagy adagok. Udvarias kiszolgálás. Olcsó! Patyola tisztaság.
Maximálissan elégedett vagyok. (Több alkalommal jártam náluk.)