tamáska Adatlapja
| Vélemények | 11 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Halmy Telepi Patika, Vecsés
17 évvel ezelőtt
Nem tudok a termékválasztékról és a kiszolgálásról nyilatkozni, mivel nincs a patikában kártyás fizetési lehetőség, ami manapság már elvárható lenne, főleg egy patikánál, ahova sürgős esetben is járnak az emberek és ha nincs náluk készpénz nem tudnak vásárolni.
Vélemény a következő cégről: Lakos Doktor és Társa Bt., Vecsés
17 évvel ezelőtt
Lakos Doktor Úrról csak pozitív véleményt tudok mondani.Ő volt a gyermek orvosom, sajnálattal vettem tudomásul 18. életévemet betöltve, hogy már nem hozzá járhatok ha beteg vagyok. Mindig kedves volt és hasznos tanácsokkal is ellátott, nem csak gyógyszert írt fel.