tamvar3 Adatlapja
| Vélemények | 6 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Igaz, hogy valaki meghalt a RIM-en most? Mi volt a baja? Mi lett vele?
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Toborzási nap Hajdúböszörményben!!!!!!!!!!
http://www.borsodjobs.hu/job/show?id=189218&utm_source=jobalert&utm_medium=mail
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Én jövő héten kezdek minőségellenőrként. ide van írva, hogy a fizetés br. 88 E + műszakpótlék. Mennyi az a műszakpótlék kb.? Ki mennyit kap?
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Az egyik barátom színtévesztő (enyhén, zöld-sárga). Minőségellenőrnek vennék fel őt is, mint engem. Jövő héten lesz neki az orvosi vizsgálat. Felveszik így vajon?
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Voltam én febr. 3-án Nyíregyházán a toborzáson. A minőségellenőrt ajánlották nekem. Szerződés nem volt még. Mondták, hogy most 28-án kezdődik a munka, és addig szólni fognak. De eddig még nem hívtak fel. Biztos hogy felvesznek? Vagy mondhatják azt is még, hogy csak nem vesznek fel. Kellene ugye még az orvosira is menni, hétfőn meg kezdődik.
Február elején voltam toborzáson. És most küldtek levelet.