.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

tamvar3 Adatlapja

Vélemények 6

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
-

15 évvel ezelőtt

Igaz, hogy valaki meghalt a RIM-en most? Mi volt a baja? Mi lett vele?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

15 évvel ezelőtt

Toborzási nap Hajdúböszörményben!!!!!!!!!! http://www.borsodjobs.hu/job/show?id=189218&utm_source=jobalert&utm_medium=mail
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

15 évvel ezelőtt

Én jövő héten kezdek minőségellenőrként. ide van írva, hogy a fizetés br. 88 E + műszakpótlék. Mennyi az a műszakpótlék kb.? Ki mennyit kap?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Február elején voltam toborzáson. És most küldtek levelet.

Ilyen munkákra csak a toborzáson lehet bejutni. Semmibe sem veszik, ha beküldünk egy önéletrajzot.

Azért mondták azt biztos, hogy nem vesznek fel senkit, mert már volt egy lista, akik ott voltak a toborzásokon ugye. És előbb azokat és majd utána ha lesz üres hely, akkor lehet szólnak.

Műszakpótlék az órabéreden felüli összeg,14től 22ig 15százalék,22töl 06ig 30százalék!fizetesed túlóra nélkül kevéssel kevesebb mint az alapod,85körül lessz!

nem hivogatni kell,elkell menni valamelyik toborzásra és felvesznek!ezt magyaraztam sok munkanélküli lusta ismerösömnek...

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

15 évvel ezelőtt

Az egyik barátom színtévesztő (enyhén, zöld-sárga). Minőségellenőrnek vennék fel őt is, mint engem. Jövő héten lesz neki az orvosi vizsgálat. Felveszik így vajon?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nem,tuti nem.

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

15 évvel ezelőtt

Voltam én febr. 3-án Nyíregyházán a toborzáson. A minőségellenőrt ajánlották nekem. Szerződés nem volt még. Mondták, hogy most 28-án kezdődik a munka, és addig szólni fognak. De eddig még nem hívtak fel. Biztos hogy felvesznek? Vagy mondhatják azt is még, hogy csak nem vesznek fel. Kellene ugye még az orvosira is menni, hétfőn meg kezdődik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Egyik ismerősöm is ugyan így járt, hogy "felvették" és küldik a papírokat de ő se kapott semmit!

További vélemények