.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Tarnóczi Adrienn Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Alcsi Holt Tisza Vendégház és Étterem, Szolnok

11 évvel ezelőtt

Szobát szerettem volna foglalni, de a tulajdonos felesége arogáns st?lusban beszélt, a köszönésemet becsmérelte " szép jó napot k?vánok" miközben ő be sem mutatkozott.Kioktatott , s közölte, jó napottal kell Magyarországon köszönni. Milyen vendéglátó lehet?? Az már sem én, sem az üzletfelem sem a barátaim nem fogják megtudni.Mert ilyen helyre már egyáltalán nem vagyok k?váncsi!!!Legyen Jó napja az üzletvezető asszonynak!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése