Tarnóczi Adrienn Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Alcsi Holt Tisza Vendégház és Étterem, Szolnok
11 évvel ezelőtt
Szobát szerettem volna foglalni, de a tulajdonos felesége arogáns st?lusban beszélt, a köszönésemet becsmérelte " szép jó napot k?vánok" miközben ő be sem mutatkozott.Kioktatott , s közölte, jó napottal kell Magyarországon köszönni. Milyen vendéglátó lehet?? Az már sem én, sem az üzletfelem sem a barátaim nem fogják megtudni.Mert ilyen helyre már egyáltalán nem vagyok k?váncsi!!!Legyen Jó napja az üzletvezető asszonynak!