.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Thias Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Családi Fogászat Dentofília Bt, Érd

10 évvel ezelőtt

Ha valaki nem magyar származású, bár magyar munkahelyen dolgozik, aki fizeti utána a TB-t, akkor máris megtorpan a nagy tudásuk. Hirtelen hónapokat kell várni egy időpontra, mert annyit kell ellenőrizgetni, érdekes módon.... Az már mellékes, hogy a munka is hanyag. Szinte minden tömésem, amit itt kaptam, kihullott, a doktornő nem túl emberszerető, egy mosoly nincs az arcán soha, egy aggódó pácienst nem képes megnyugtatni, sőt. Soha többet nem megyünk ide, inkább fizetünk egy magán fogorvosnak, aki emberien tud bánni MINDEN beteggel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése