Thias Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Családi Fogászat Dentofília Bt, Érd
10 évvel ezelőtt
Ha valaki nem magyar származású, bár magyar munkahelyen dolgozik, aki fizeti utána a TB-t, akkor máris megtorpan a nagy tudásuk. Hirtelen hónapokat kell várni egy időpontra, mert annyit kell ellenőrizgetni, érdekes módon.... Az már mellékes, hogy a munka is hanyag. Szinte minden tömésem, amit itt kaptam, kihullott, a doktornő nem túl emberszerető, egy mosoly nincs az arcán soha, egy aggódó pácienst nem képes megnyugtatni, sőt. Soha többet nem megyünk ide, inkább fizetünk egy magán fogorvosnak, aki emberien tud bánni MINDEN beteggel.