TiborVegh Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Boxer Jumper Ducato Alkatrész Üzlet, Pécel
13 évvel ezelőtt
SOS-be kellett valto es elso lengescsillapito a furgonomhoz a nyaron egy utolso pillanatos kulfoldi fuvar miatt. Bontott aron kaptam olyan alkatreszeket, amik latszolag nem is voltak hasznalva. Delelott megvettem, elvittem, a szakim berakta, este mar uton volt a gep. Azota sincs veluk bajom. Csak jot tudok mondani az uzletrol.