.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

tony7 Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: DEICHMANN, Budapest

17 évvel ezelőtt

Hát az én vélemény az ,hogy nagyon vásárlóbarát üzlet. Ha nem a legolcsóbb cipőt keresed akkor találhatsz náluk megfelelő minőségű és kinézetű cipőket és ha bármi probléma van a termékeikkel akkor segítőkészek és azon vannak, hogy a problémádat megoldják . Valószínű ennek az az oka, hogy legközelebb is náluk vásárold meg a cipődet.Nálam ez bejött!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: HUMANIC DUNA PLAZA, BUDAPEST

17 évvel ezelőtt

Hát nekem viszont lesújtó véleményem van a HUMANIC cipőboltról. Vettem náluk cipőt aminek kb.6 hónap használat után megy szét a talpa. Mivel el múlt fél éves a cipő dobhatom ki mert a HUMANIC üzletpolitikája szerint nekem kell bevizsgáltatnom a cipőt, hogy rendeltetésszerű használat miatt ment e tönkre. Na most egy ilyen bevizsgálás 13 ezer forint. A cipőt vettem 10 ezer forintért. Véleményük szerint fizessem ki a bevizsgálási költséget ,hogyha nekem van igazam visszakapom a cipő árát.Hát korrekt egy cég! Egy biztos én és családom többet nem vásárolunk náluk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése