Tordai Zsuzsa Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Százszorszép Kertészet, Érd
5 évvel ezelőtt
Rendkivűl barátságosak és segítőkészek, nincsen olyan kívánság vagy kérdés, amit ne oldanának meg vagy ne adnának szakszerű választ.
Minden növény beszerzéséről és igény szerinti kiszállításáról gondoskodnak, a kezelésében hasznos tanácsokat adnak.
A szakszerűséggel és a minőséggel évek óta problémánk nem volt.
Jó szívvel ajánljuk a kertészetet.
Tordai család Érd