Tuzok Csenge Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Sajnálattal tapasztaltam,hogy olyan kissebségi "baráti"köröket vettek most is fel akik egyrészt itt is csak a balhét keresik,másrészt összeverődnek és terorizálják a tőlük megszeppenőket.Dolgozni ezek egyáltalán nem akarnak csak a munkáltatói igazolás kell nekik egy újabb kölcsönhöz és az a legborzasztóbb az egészben, hogy teljesen lerontják még a dolgozni akarók munkamorálját is.
Hm...igazad van de akit terrorba tartanak azok nem eletre valoak.ha nem vagy egy nyamnyila akkor nincs gond.szerintem na pacsi