utoljaravaltottam Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Exclusive Change, Budapest
12 évvel ezelőtt
A mai napon valutát váltottam az Oktogonon található Western Unionban. Egy fiatal flegma nő ült a pult mögött. Megkérdeztem tőle, hogy érmét is adhatok-e, erre azt felelte, hogy igen. Miután odaadtam neki a teljes összeget, tette a megjegyzéseket, hogy "nem lehetne hanyagolni az érméket?!"
Miután közelebb hajoltam és vissza kérdeztem, hogy "Parancsol?" érdekes módon azt válaszolta, hogy "semmi..."
Miért kell felesleges megjegyzéseket tenni, ha egyszer megbeszéltük, hogy érmét is adok a nem kis összegű papírpénz mellé?
Jobb lenne az ilyen flegma, beképzelt kollégáktól megszabadulni...