VÀRADI MÀRIA Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: NATURVET Állatorvosi Rendelő és Állatpatika, Budapest
4 évvel ezelőtt
Emberileg egy nagyon jó ember , tiszta szìvböl végzi a munkàjàt , az àllatok segìtése nàla nem kérdés és mellette egy nagyon Õszinte Ember akitõl bàtran lehet segìtséget kérni ! RESPECT💗💗💗