Ván Barna Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
8 évvel ezelőtt
8 évvel ezelőtt
Kedves Barna!Nagyon megtisztelő,hogy vette a fáradtságot és leellenőrizte a könyvelőnket,ha ért hozzá,kérem csatlakozzon hozzánk önkétesként,és nem kellene fizetnünk érte,bármilyen furcsa,de nekünk sincs ingyen sem a nyomda,grafika,posta,internet...ezekért mi is fizetünk.A 30millió a kórháznak 20évre vonatkozik. "2017 évben közhasznú működésre felhasznált pénzeket az csak ebben a két évben 324.918 forint volt. "Ezt a mondatot nem tudom értelmezni.Munkánkra természetesen máig büszkék vagyunk,idén 20éve áldozatkész kollégáimmal próbáljuk a beteg gyermekek otthoni életét javítani a sterilizálással..Nem mellesleg,a 250millió is kicsivel több mint amennyit a TB ad a családoknak.Ha felkeres,adok néhány elérhetőséget vidéken ahol lakásokat gondozunk,hogy a gyerekek hazamehessenek a kórházból,mert a steril körülmény a feltétele a hazaérkezésnek.Ha segít festeni,akkor azért sem kell fizetnünk és nem tetszik jövőre olvasni a jelentésben (amit magam írtam)hogy mennyit költöttünk az idén. Mély tisztelettel üdvözlöm, Dobi Mercédesz
Ván Barna
Kedves Barna! Nagyon helyesen teszi, hogy ellenőriz, már csak azt az apróságot kellene figyelembe venni, hogy az "X" millió forintot nemtudnám átadni, mert nem létezne az "Y" költség nélkül....minket is felháborítanak a költségek, nincs vele egyedül, pl. Magyar Posta a csekk kezelésére levon évi 10-12 milliót és akkor még sorolhatnám....De Ön ezek szerint üzletember, talán sikerül megérteni, hogy sajnos csak azt tudom átadni ami marad...ha átadtam volna az összes pénzt, valószínűleg már tartozások miatt megszüntették volna az alapítványt! További kellemes délutánt kívánok!Üdv, Mercédesz