Vanda Vanda Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Tatabánya, Tatabánya
5 évvel ezelőtt
Kedves tulajdonos!
Szeretnék panaszt tenni!
Kértem egy áfonyás NEO-t és kaptam helyette epreset!
Amit a boltból kijövetelem után vettem észre!
A blokkot sajnos ott hagytam vissza mentem ,hogy legyen szíves cserélje ki és közölte ,hogy kell neki a blokk.
Amivel nincs is baj de mondtam neki ,hogy ott hagytam keresse meg amire flegma stílusban az volt a válasza ,hogy lehet ,hogy kidobta vagy más vendég elvitte. Mind ez a beszélgetés az ajtóban zajlott mert a kedves hölgy már 20:56 perckor felmosott. 👎🏾👎🏾👎🏾
Vanda Vanda