.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Vanda Vanda Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Tatabánya, Tatabánya

5 évvel ezelőtt

Kedves tulajdonos! Szeretnék panaszt tenni! Kértem egy áfonyás NEO-t és kaptam helyette epreset! Amit a boltból kijövetelem után vettem észre! A blokkot sajnos ott hagytam vissza mentem ,hogy legyen szíves cserélje ki és közölte ,hogy kell neki a blokk. Amivel nincs is baj de mondtam neki ,hogy ott hagytam keresse meg amire flegma stílusban az volt a válasza ,hogy lehet ,hogy kidobta vagy más vendég elvitte. Mind ez a beszélgetés az ajtóban zajlott mert a kedves hölgy már 20:56 perckor felmosott. 👎🏾👎🏾👎🏾
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése